SVADBY

REŠTAURÁCIA

GASTRONÓMIA

STRAVOVANIE

Stravovanie

V zrekonštruovaných a moderne vybavených priestoroch kuchyne, profesionálny tím kuchárov poskytne gastronomické služby pre svadby, príležitostné rodinné oslavy, firemné večierky a posedenia, školenia atď.

 

Ak hľadáte príjemnú reštauráciu s domácou kuchyňou, tak ste u nás správne!

 

V našej reštaurácii pripravujeme pre Vás každý deň chutné a čerstvé jedlá. Našou špecialitou je domáca kuchyňa s použitím regionálnych potravín.

A takéto jedlá Vám budeme servírovať aj počas Vášho pobytu u nás. Pre našich ubytovaných hostí ponúkame chutné raňajky, výdatný obed a zdravú večeru. Samozrejme naša reštaurácia ponúka teplé a studené nápoje, múčniky, dezerty.

 

Ubytovaní hostia môžu využiť ponuku denného menu v čase 11.00 - 13.30. V priestoroch reštaurácie je dostupnosť internetu samozrejmosťou. Starosti si nerobte ani s parkovaním, ktoré je bezplatné priamo pri reštaurácii „MLADOSŤ“.

ĎALŠIE SLUŽBY

Ponúkame

Oslavujte v Mladosti. Veď každá dôležitá udalosť vo vašom živote si zaslúži pekné stretnutie s rodinou a priateľmi. My vám ju s radosťou usporiadame a to v štýle aký sa vám páči.

 

Usporiadajte si oslavu u nás a budete to mať bez starostí. My sa o všetko postaráme. Vy si poviete, čo od nás očakávate, aké sú Vaše predstavy a želania a my ich do bodky naplníme. K tomu pridáme naše skúsenosti a vytvoríme pre vás krásny deň plný skvelého jedla, pitia a zábavy. Mladosť je vhodná na rodinne oslavy, narodeninové oslavy, krstiny, sv. Prijímania, birmovky, stužkové slávnosti, promócie, svadby, plesy a iné stretnutia. Vyberte si z našich

priestorov.

 

Na svadbe u nás ani Vaša svokra nič zlé nenájde. Neprežite svoj svadobný deň ako všetci ostatní. Užite si ho a hoďte všetky starosti na nás!

CATERINGOVÉ SLUŽBY

Naše cateringové služby zahŕňajú nielen poskytovanie prvotriednych jedál, ale najmä plnenie vízií klienta a nezabudnuteľný zážitok pre hostí.

RECEPCIE

Pomôžeme vám vytvoriť nezabudnuteľnú recepciu s príjemnou atmosférou na ktorú budú hostia ešte dlho po jej skončení spomínať.

SVADBY A PLESY

Zabezpečíme pre vás svadbu, či ples na kľúč. Realizáciu nechajte na nás a užívajte si jeden z najkrajších dní vášho života.

© Súkromná stredná odborná škola hotelierstva a gastronómie Mladosť, všetky práva vyhradené.